גדרות לגינה

כל מי שגר בבית פרטי מזמין גדרות לגינה בכל ההיקף של הבית, מקו הגבול של השכנים בצד ימין ועד קו הגבול של השכנים בצד שמאל.

המטרה של התקנת גדרות

הצוותים המקצועיים של מגן גידור אחזקות עוסקים שנים רבות בנושא ייצור והתקנה של גדרות לגינה וזאת כדי להגן על בני הבית. קו החשיבה הוא שכל המתחם הפנימי הכולל את הבית ואת החצר הוא פרטי בלבד ואין לאפשר לזרים להיכנס או להציץ פנימה. זו הסיבה שהמגמה היא להזמין גדרות בעלי פרופילים דקים או עבים, אשר מותקנים באופן צפוף. לאור המיקומים הקרובים של הפרופילים די קשה לראות מה קורה בתוך החצר והבית וכך יוצרים הגנה מול הגורמים הזרים.

שיטת ייצור הגדרות

כדי לייצר גדרות לגינה, מתבצעת מדידה מדויקת של הגדרות שאמורים לייצר מנקודה לנקודה. הייצור כולל את האורך של הגדר וגם את הגובה שלה על פי התקן. המטרה היא שאנשים לא יוכלו לטפס לגובה ולכן מתקינים פרופילים שבראשם יש אלומיניום חד או רחב ולכן הדבר מקשה על הטיפוס במיקומים האלה.

לאחר רישום המידות, מחליט הלקוח באילו פרופילים הוא מעוניין שתבוצע העבודה. קיימים סוגים רבים של פרופילים מאלומיניום בשלל צורות ועובי. בנוסף לכך אפשר ליצור שילוב עם חומרים נוספים כמו עץ או זכוכית וכך הגדר מקבלת טקסטורה מרהיבה ויוצאת דופן.

עיצוב של הגדר

לקוחות רבים מעבירים לצוות המקצועי של מגן גידור אחזקות את הסקיצות שהכין מעצב הפנים. הרצון שלו הוא ליצור המשכיות ושייכות בין הנראות החיצונית של המבנה, לנראות של החצר ולכן הוא יוצר אלמנטים דומים, הגדר היא השלמה של הבית ויש סינרגיה ביניהם. גם לגבי הצבע של הגדר ההחלטה נובעת מההתאמה לצבע שבו צבעו את הקיר החיצוני של הבית. אם לדוגמה מדובר בצבע בהיר כמו שמנת או אחד הגוונים של צבע אפור, הצבע של הגדר יהיה דומה לכך ככל האפשר.

המבנה של הגדר האיכותית

כיוון שהגדר מקיפה את כל הבית, היא כוללת שני אלמנטים בתוכה, האחד הוא שער הכניסה לבית. כדי לאפשר רק לאנשים מורשים להיכנס פנימה מחברים אליו אינטרקום מתוחכם. בני הבית והאנשים הקרובים אשר מכירים את הקוד הסודי, מקלידים אותו והשער נפתח עבורם. אחרים מצלצלים בפעמון ולאחר שאחד מבני הבית רואה על הצג מי מצלצל, הוא מחליט אם לפתוח או לא.

בנוסף לכך כחלק מהגדר קיים גם שערי כניסה מברזל לחניה. שער זה בנוי מכנף אחת, שתי כנפיים או שער אשר נע על מסילה יציבה כדי לאפשר לרכבים להיכנס ולצאת. על פי המידות בשטח מתקבלת החלטה מהי שיטת הפתיחה הפונקציונלית ביותר ובהתאם לכך מייצרים את השער המתאים. בשער זה קיימת עינית ורק לאחר שהעינית מזהה שהרכב נכנס כולו פנימה או יצא כולו החוצה, היא מפעילה שוב את השער לסגירה, כדי שאנשים זרים לא יחדרו פנימה לחצר או לבית.

מעוניינים להזמין גדר? דברו אתנו ונשמח לסייע.